Darmowa wysyłka gogli Oculus – sposób na problem z terminami?

Autor:
darmowa-wysylka-oculus

O problemach z dotrzymaniem terminów wysyłek przez Oculusa informowaliśmy już w poprzednim wpisie. Okazuje się, że spora część zamówień zostanie dostarczona później niż przewidywano. Choć dotyczy to głównie osób, które zostały pierwotnie poinformowane o wysyłce w terminie marcowym, na całym zamieszaniu skorzystają wszyscy zamawiający gogle w przedsprzedaży.

Firma Oculus poinformowała dziś o rezygnacji z opłaty za przesyłkę w ramach rekompensaty za opóźnienia. Dotyczy to gogli zamówionych w pre-orderze do dnia 1.04.2016, które nie zostały jeszcze wysłane. W całej sytuacji mogłoby wydawać się, że jest to niewielka rekompensata za zaistniałe problemy. Jednak biorąc pod uwagę, że koszt wysyłki do Polski to prawie 200 PLN, a w niektórych regionach, jak przykładowo Australia, sięga nawet równowartości 500 PLN, to trzeba przyznać, że jest to miły gest ze strony firmy.

Patrząc po nastrojach na zagranicznych forach, informacja o darmowej przesyłce, diametralnie zmieniła podejście do problemu opóźnienia. Jak widać cel został osiągnięty, choć na pewno nie za niską cenę.

[źródło + zdjęcie]

Shares