HTC Vive (Steam VR) – dostępne już w listopadzie?

Autor:

Logując się dziś w panelu Steam, może przywitać nas reklama rodziny produktów sygnowanych logiem tej usługi. Mowa o urządzeniach: Steam Controller, Steam Link, Steam Machines oraz Steam VR. Szczegóły z opisu tych urządzeń są znane już od pewnego czasu, jednak najważniejsza informacja to data ich premiery – listopad 2015 roku. Czy dotyczy ona również HTC Vive?

steam-vr-listopad-miniNa to pytanie nie ma jednoznaczniej odpowiedzi – wchodząc głębiej w ofertę, wszystkie wspomniane urządzenia, prócz Steam VR, mają określoną cenę oraz możliwość śledzenia w celu złożenia zamówienia w przedsprzedaży. Niestety nie dotyczy to gogli VR. Jednak z marketingowego punktu widzenia, wydanie wszystkiego razem i to w okresie przedświątecznym wydaje się bardzo prawdopodobne.

Nie da się ukryć, że niecałe 9 miesięcy to naprawdę mało, chcąc jeszcze dopracować urządzenie dla wersji konsumenckiej, a jednocześnie zdążyć z produkcją. Jest to też jedyny produkt z rodziny, nad którym jeszcze trwają prace – pewnie dlatego też nie znamy ceny, jak i ostatecznej daty premiery.

Więcej szczegółów na:
http://store.steampowered.com/universe/

Kategorie:
Aktualności
Shares