Pierwsza partia gogli Oculus DK2 już gotowa

Autor:
dk2-oculus-shipping

Lipiec to miesiąc w którym miały zostać dostarczone pierwsze zamówienia pre-orderowe na drugą odsłonę zestawu deweloperskiego gogli Oculus. Po części jest to prawdziwe stwierdzenie, ponieważ w tym miesiącu do nowych nabywców powinno zostać wysłane ok. 10 000 sztuk, z czego 5000 w okolicach połowy miesiąca. Problem polega na tym, że w przeciągu pierwszych 36 godzin od ogłoszenia DK2 zostało złożone ponad 12 500 zamówień. Wygląda więc na to, że kto nie „zaklepał” swoich gogli w pierwszych godzinach, raczej nie może liczyć na dostawę w lipcu, gdy ten termin był sugerowany jeszcze w zamówieniach kwietniowych.

Twórcy DK2 przy okazji proszą, by nie pisać do nich dodatkowych maili z prośbą o szybszą wysyłkę, ponieważ w żaden sposób to nie przyspieszy tego procesu. Za to warto jeszcze sprawdzić czy adres na stronie https://www.oculusvr.com/sales/ jest jeszcze aktualny/poprawny, a następnie poczekać na wiadomość z numerem przewozowym w najbliższych tygodniach.

Osoby, które chciałyby aktualnie złożyć zamówienie, muszą liczyć się z oczekiwaniem do września. Choć patrząc na to, że zamówiono ponad 45 000 sztuk gogli, z czego 10 000 zostanie wysłane w lipcu, trudno oczekiwać by i ten termin nie zaliczył opóźnienia.

Shares